Сертифікат

1 118 днів або 3 роки і 22 дні…
Це час, який мені знадобилося від дати реєстрації до завершення навчання у АССА. Для “непосвячених” :) це Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів, якщо мовою оригіналу – то Association of Chartered Certified Accountants. З сайту організації:
ACCA is the global body for professional accountants. We offer business-relevant, first-choice qualifications to people of application, ability and ambition around the world who seek a rewarding career in accountancy, finance and management.
Отож, за цей час я здала 11 з 14 іспитів (англійською мовою), 3 іспити благо були зараховані за результатами навчання в університеті, отримала понад 3 роки практичного досвіду та показала досягнення 13 цілей в професійному розвитку, і в результаті стала сертифікованим присяжним бухгалтером. Ось так.
Що це мені дало? А насправді багато цікавих знань: постійна підтримка і вдосконалення професійної англійської, знання МСФЗ, МСА, фінансового аналізу, управлінського обліку, базових речей з правознавства та оподаткування (кому незнайомі вказані скорочення – то це базово необхідні речі у моїй роботі). А мої знання – це однозначний козир на руках і ще й в рукаві.
Тепер треба братися за щось нове, щоб продовжувати розвиток та залишатися у системі постійного навчання та розвитку.
Наразі наступним кроком стало вивчення німецької мови.

Categories: Business
Tags: ,
  • Іра

    А можна дізнатись як ви готувались до екзаменів? самостійно ?

  • Julia Tykhan

    Так, я готувалася самостійно. На роботі виділяли трохи часу безпосередньо перед іспитами, а до того 2-3 місяці вечори і вихідні були розплановані. Хоча не скажу, що приділяла навчанню 100% вільного часу, вдавалося поєднувати навчання і відпочинок.